Схуднути

Народна медицина теж пропонує свої рецепти, дієти і методики схуднення, причому часто схуднути народними методами і легше, і смачно, чим на жорстких дієтах.
Чим хороші народні рецепти для схуднення? Перш за все тим, що і народні дієти, і збори побудовані максимально комфортно для людини. Звичайно, схуднути за один день або за тиждень за допомогою народних способів навряд чи вдасться, проте це той самий випадок, коли ви худнутимете правильно. Правильно – означає відновлювати свій обмін речовин, прибирати шлаки і жир, а не гнати воду незрозумілими пігулками. І повернення ваги при грамотному підході до проблеми схуднення народними методами вам не загрожує. Не випадкове останнім часом на народну медицину, схуднення народними методами такий попит – люди почали розуміти, що добре, що погано, що корисно, що ні.
Найчастіше зайва вага набирається із-за неправильного обміну речовин, у такому разі організм вимагає відновити нормальний метаболізм і очиститися від шкідливих накопичень. Так допоможіть йому схуднути простим народним способом – варенням з гарбуза. Для виготовлення варення “стройности” вам буде потрібно:
- 3 кг гарбуза;
- 2 апельсина;
- 1 лимон;
- цукор.
Рецепт: спочатку гарбуз очищену від шкірки і внутрішньої м’якоті необхідно порізати шматочками, потім додати апельсини і лимон з цедрою. Після цього перемішати з цукром на смак і зварити в 2 прийоми на повільному вогні. Вийде дуже солодка дієта для схуднення, не відірвешся.
А ось народний збір трав, який допоможе вам схуднути. Націлений він, перш за все, на очищення організму, що дуже правильно (у скобочках вказана кількість частин):
- кора жостеру (3);
- коріандр (3);
- корінь солодкої голої;
- лист сены (4);
- трава горця перцевого (2);
- трава фіалки трибарвної (2);
- лист толокнянки (2).
Цей набір трав потрібно з вечора заварити в термосі в пропорції: 1 ст.л. суміші стаканом крутого окропу. Вранці відцідити і випити. Так потрібно робити в перебігу 4-х тижнів. І взагалі радимо вам віддати перевагу травам для схуднення всім бадам і тим більше пігулкам, так ви похудееете спокійніше і здоров’я своє збережете, так радять народні рецепти схуднення.
Також жіночий журнал Arabio.RU розповідає про трав’яні ванни, які підсилюють метаболізм. Для них потрібний наступний збір:
- кора жостеру (3);
- трава фіалки трибарвної (3);
- корінь солодкої голої (2);
- кореневище пирію (2);
- трава горця перцевого (2).
На 1 л води додати 4 ст. л. збору, довести до кипіння і варити ще 15 хвилин, після чого процідити і додавати у ванну щодня. Температуру води бажано тримати в межах від 37 до 40 градусів. Приймати такі ванни можна в течії 10-15 днів.
Існує також безліч рецептів салатів, які в тому або іншому ступені допомагають понизити калорійність живлення або підсилити обмін речовин. Ось один з простих салатів для схуднення, для якого потрібний:
- яблуко;
- корінь селери;
- стакан кислого молока;
- корінь хріну;
- сіль.
Терте яблуко потрібно змішати з коренем селери в співвідношенні 3 до 1. Дрібно натерти корінь хріну і додати його разом з кислим молоком до яблука з селерою. Посолити можна на смак. З’їдайте це кожен вечір протягом тижня.
Звичайно, краще за здоровий спосіб життя засобу для схуднення не знайти. Народні рецепти схуднення хороші, але вони повинні стати лише додаванням до вашого девізу – трохи менше є і більше рухатися! І якщо такий спосіб життя буде вами прийнятий за основу, дуже скоро ви станете стрункими без всяких дієт.

Комментировать »

admin | 08.10.2015 | В рубриках: Різне

Адрес для трекбека | Comments RSS

Оставьте отзыв