Міжхребетна грижа

Часто, майже всі ми, в тому або іншому віці стикаємося з дискомфортом в області хребта, а нерідко справа доходить і до болів в цій частині опорно-рухової системи. Причина таких болів – остеохондроз хребта, а в запущеному крайньому стані – поява грижі міжхребетного диска, складного захворювання нашого опорного “стержня”.
Причини даного захворювання різні, від неправильної постави і важких фізичних навантажень, до травм хребта. Нерідкі випадки виникнення в результаті спадковості. Одна або сукупність декількох вищеперелічених причин, в результаті можуть привести до порушення в хребті водно-сольового обміну, а сумним результатом – утворення грижі міжхребетного диска.
Симптоми міжхребетної грижі

Симптоми міжхребетної грижі хребетного відділу – гострий біль при нахилі і піднятті тяжкості (простріл), біль в нозі, пальці стопи можуть заніміти, дуже сильні болі в поясниці. Грижа шийного відділу хребта викликає болі в руках, скачки тиску і головні болі, оніміння пальців рук. Дуже рідко (1% від всіх випадків) може зустрічатися грижа грудного відділу хребта, яка може супроводитися болями в грудях, серці.
Лікування народними засобами

Нам знадобитися: ялицеве масло, мед-100гр, муміє 1гр, що прогріває мазь (Фіналгон, Фастум-гель або будь-яка інша), тепла вода. Спосіб застосування: для початку потрібного приготувати суміш. У теплій воді розчинити 1гр муміє і 100гр меду. Перед нанесенням, хребет гарненько натерти ялицевим маслом. Суміш потрібно втирати дуже хворобливим методом. Масажними рухами, що поплескували, та так, щоб долоня прилипала до шкіри. Після цієї процедури, намазати спину прогріваючою маззю і зав’язати шерстяною хусткою. Таким чином, слід лікуватися протягом місяця. Результат Вас обрадує.
Розтерти гарненько всю спину ялицевим маслом, нанести поверх цього тонкий шар меду і рухами рук, що поплескували, зробити легкий масаж. Тривалістю не більше 10 хвилин. Після всього цього укутатися в пухові хустки. Більше ходити пішки, робити фізичні вправи. Якщо є маленькі діти, хай є схожими по спині.

Комментировать »

admin | 06.10.2015 | В рубриках: Різне

Адрес для трекбека | Comments RSS

Оставьте отзыв